23 Eylül 2014 Salı

Sonbahar gelmiş:)


Yılın en sevdiğim zamanlarından sonbahar...Nemi ve çok sıcağı sevmeyen ben için hafif serin hava en güzeli:) Ayaklarda çoraplar, üstümüzde yorgan:) Bir de evdeysem kapalı ve yağmurlu havayı çok severim:) Bir kahvve bir kek:) Bir de kitap diyemiyorum çünkü Rüzgarla pek mümkün olmuyor uyuduğunda ancak:) Rüzgar demişken kendisi 28 aylık oldu:) Bıcır bıcır konuşan yerinde hiç durmayan bir kuzu:) Şu sıra okul araştırıyorum onun için. Hem bütçesi uygun hem de içime sinen bir yer olursa başlatacağım okula büyük ihtimalle:) Bakalım:) Ben ise Sebla'nın Dükkanı'na ve kendime daha çok vakit ayırmak istiyorum artık. Evden çalışmak hem güzel hem de zor açıkcası. Aklımda ufak bir atölye açma planı var ama bakalım ne zaman kısmet olucak:) Bizden bu kadar:) Umarım siz de iyisinizdir:)

4 yorum:

annesiningülü dedi ki...

canım ne güzel büyüttün kuzunu, maşallah :)
bunlar çok güzel olmuşlar ya yemek için olmasınlar, seyirlik ♥

Gezi/yorum... dedi ki...

Eylül ayını tamda benim gördüğüm pencereden görüyorsun. yazın sıcağı bunaltısı artından bir huzur ve serinlik ayı benim için :)

4ncü Ev dedi ki...

Temmuz doğumlu olmama rağmen sonbahar benim de en sevdiğim mevsimdir. Oğlunuzu okul öncesi eğitime vermeyi düşünmeniz çok akılcı. Benim yeğenim de -şimdi 9 yaşında- 1.5 yaşından itibaren okul öncesi eğitime gitti, Gymboree ile başladı, oturduğumuz semtteki bir ana okulu ile devam etti. Annesi çalışan bir tek çocuk olarak evde bütün gün bakıcı ile kalmasındansa yaşıtları ile yaşına uygun eğitim almasını tercih ettik. Selamlar, iyi haftalar,

sessiz balik dedi ki...

Seblaaaa bahar geldiii :) sen de gel !